POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

Yhyyyy...Mesazhi i fshehtë i Ramës për opozitën (VIDEO)

Kreu i qeverisë Edi Rama pasditen e sotme (lexo ketu) reagoi për përplasjen mes përmbaruesit dhe anëtarëve të familjeve te 'Petro Nini' ndërsa kishte një mesazh të fshehtë për opozitën.  

"Qeveria nuk është e përsosur, por ka një virtyt, ka sytë dhe veshët katër për të parë dhe dëgjuar.

Kur të mos më keni do më kujtoni, por deri atëherë ka yhyhy plot kohë për t'u dashur dhe për t'u zënë me njëri tjetrin, rëndësi ka të na bashkojë qëllimi i mirë" përfundoi ai.

Opozita dogji mandatet dhe prej më shumë se një muaji është ngritur në protesta në rrethe dhe në Tiranë duke kërkuar rrëzimin e qeverisë dhe largimin e Ramës, por sot kryeministri i zhgënjeu me përgjigjen....

d.ba./r.k.
Komento