Do përjetoni emocione të forta...Çfarë thotë yjet për ju sot

Do përjetoni emocione të forta...Çfarë thotë yjet për ju sot

Dashi
Të lindur më: 21 Mars - 19 Prill

Të shtunën do të përballeni me një zgjedhje të detyruar në dashuri, brenda ose jashtë. Në punë po vijnë lajme interesante dhe mund të ketë edhe ndryshime vendndodhjesh. Mos u kapni të papërgatitur dhe mbi të gjitha mos u zemëroni nëse diçka nuk shkon sipas planit.

Demi
Të lindur më: 20 Prill - 20 Maj

Të shtunën ju keni Hënën në shenjën tuaj, kështu që emocionet do të jenë protagonistët e kësaj dite. Në punë, është koha e përkryer për të kërkuar një rritje rroge, ndaj mos hezitoni. Do të shihni që pak nga pak gjithçka do të jetë mirë.

Binjakët
Të lindur më: 21 Maj - 20 Qershor

Të shtunën në dashuri duhet të ecni përpara dhe të lini pas një të kaluar të stuhishme. Në punë hapuni për bashkëpunime të reja. Do të shihni që gjithçka shkon në vend dhe nuk do të mungojë kënaqësia në çdo fushë. Mos u zemëroni nëse diçka nuk shkon sipas planit. Mundësi të shkëlqyera për sukses.

Gaforrja
Të lindur më: 21 Qershor - 22 Korrik

Të shtunën dashuria po ecën me not. Në punë do të ishte më mirë të mos kafshoni më shumë se sa mund të përtypni përpara se të merrni vendime, merrni disa këshilla. Mos u zemëroni nëse diçka nuk shkon sipas planit.

Luani
Të lindur më: 23 Korrik - 22 Gusht

Të shtunën ki kujdes nga disa shqetësime në dashuri. Mundohuni të mos e teproni me fjalët dhe nëse mundeni, merrni pak kohë për veten tuaj. Ka ende disa pengesa në punë por me durim do të arrini të bëni gjithçka.

Virgjëresha
Të lindur më: 23 Gusht - 22 Shtator

Të shtunën qielli flet për dashurinë, kështu që nëse jeni ende beqar, filloni të shikoni përreth. Ka ende pak tension në punë por përpiquni të mos ju pushtoni nga nervozizmi.

Peshorja
Të lindur më: 23 Shtator - 22 Tetor

Të shtunën përgatituni për një ditë emocionuese për ta ndarë me partnerin tuaj. Në punë, nëse ka pasur ndonjë keqkuptim me kolegët apo shefat, mund të sqarohet. Përveshni mëngët dhe punoni shumë.

Akrepi
Të lindur më: 23 Tetor - 21 Nëntor

Të shtunën hëna është përballë, prandaj vëmendje maksimale në dashuri, sepse ekziston rreziku i debateve për çështje të parëndësishme. Në punë ka disa probleme të vogla por do të zgjidhen së shpejti.

Shigjetari
Të lindur më: 22 Nëntor - 21 Dhjetor

Të shtunën do jetë protagonistja e pjesës së dytë të ditës. Beqarët duhet ta vënë veten më shumë atje. Në punë është më mirë të merrni kohë për të kuptuar se çfarë të bëni pa vepruar shumë impulsivisht. Do të shihni që gjithçka do të funksionojë, kini besim dhe shpresë tek ata që ju rrethojnë.

Bricjapi
Të lindur më: 22 Dhjetor - 19 Janar

Të shtunën nëse jeni në një lidhje për një kohë të gjatë nuk do të keni ndonjë problem tjetër përveç disa debateve. Në punë mos merrni vendime të nxituara nëse nuk i keni idetë e qarta.

Ujori
Të lindur më: 20 Janar - 18 Shkurt

Kjo ditë e shtunë do ju sjellë shumë gjëra por duhet të përpiqeni të mos ndikoheni nga mendimet negative në dashuri sepse mund të prishin gjithçka. Në punë prisni disa ndryshime.

Peshqit
Të lindur më: 19 Shkurt - 20 Mars

Të shtunën yjet flasin për emocione të forta për të përjetuar në këtë ditë dhe mund të deklaroheni edhe te personi që ju pëlqen. Ka shumë angazhime në punë, por për të marrë rezultate do t'ju duhet të dëgjoni veten dhe të punoni shumë. Mos u zemëroni nëse diçka nuk shkon sipas planit.

 

S.G/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Jeni dakord që në Shqipëri të ndalohet përdorimi i euros për pagesa?×

Lajmi i fundit

VIDEO/ Izraeli bombardon Jemenin! Ushtria izraelite: Sulmuam portin ku mbërrijnë armët nga Irani për Houthis

VIDEO/ Izraeli bombardon Jemenin! Ushtria izraelite: Sulmuam portin ku mbërrijnë armët nga Irani për Houthis