Zbardhen 14 vjedhje të kryera në banesa të ndryshme të Beratit, vihet në pranga bashkëpunëtori i autorit të arrestuar më herët

Zbardhen 14 vjedhje të kryera në banesa të ndryshme të Beratit, vihet në pranga bashkëpunëtori i autorit të arrestuar më herët

Foto ilustruese

Një 38 vjeçar i identifikuar si M.M është arrestuar nga policia e Beratit nën akuzën se ka bashkëpunuar për kryerjen e 14 vjedhjeve në zona të ndryshme të qarkut.

M.M në bashkëpunim me një person tjetër të identifikuar si R.N i cili ndodhet i arrestuar që prej 19 janarit, gjatë vitit 2022 kanë vjedhur shuma parash, sende me vlerë dhe vegla pune në disa banesa të zonave të ndryshme të qarkut të Beratit.

Ndërkohë materialet i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Rrethit Gjyqësor Berat, për veprime dhe hetime të të mëtejshme.

B.V/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Mendoni se arrihet objektivi i qeverisë për pagë mesatare 900 euro?×

Lajmi i fundit

E ka seriozisht? Loredana shfaqet duke puthur në buzë një vajzë: E dashura ime e re

E ka seriozisht? Loredana shfaqet duke puthur në buzë një vajzë: E dashura ime e re