Zbardhet dëshmia e miqve të 28-vjeçarit që u vra në Astir: Një person i gjatë e thirri jashtë dhe e qëlloi për vdekje

Policia ka marrë në pyetje personat që ndodheshin në tavolinë me Vilson Tafçiun, 28-vjeçarin që u vra sot me armë zjarri në zonën e Astirit në kryeqytet. Ata kanë deklaruar se një person i gjatë e ka thirrur viktimën dhe e ka qëlluar me armë jashtë lokalit. Noka ka marrë tre plumba në pjesën e gjoksit çka i kanë shkaktuar atij vdekjen.


Lajmi kryesor:

Tiranë/ Vritet pranë lokalit 28-vjeçari i deportuar nga Franca për trafik droge! Autori e thirri në emër /VD


/b.ha./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Armët që sjellin vrasje! A duhen ndëshkuar më ashpër poseduesit e tyre?×

Lajmi i fundit

John

Futi fqinjën nën gomat e makinës, zbardhen detajet e ngjarjes në Shkodër