Zbardhet shkaku i vdekjes te fëmija 3-vjeçar, u mbyt nga kapuçi i xhupit

Zbardhet shkaku i vdekjes te fëmija 3-vjeçar, u mbyt nga kapuçi i xhupit

1641561204_ambulanca.jpg

Report Tv ka mësuar detaje të reja për vdekjen e fëmijës 3-vjeç. Sipas informacioneve të siguruara nga uniformat blu, fëmija ka qenë i veshur me xhup. Ai ka shkuar te varësja e rrobave për të marrë çantën dhe kapuçi i xhupit ka ngecur te varësja dhe është mbytur.


Lajmi kryesor:

E rëndë në Fier/ 3-vjeçari ndërron jetë në kopsht! Burime: U mbyt nga kapuçi i xhupit teksa merrte çantën te varësja e rrobave! Shoqërohet në Polici edukatorja! Daja: Kishte shenja në qafë, duam drejtësi


B.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    U shkon mbi 600 mijë në muaj, a duhen rritur pagat e Kushtetueses?×

Lajmi i fundit

Gjyqi për Fatmir Mediu SPAK do të dëgjojë 71 dëshmitarë për tragjedia e Gërdecit! Mes tyre Shkëlzen Berisha dhe Aldo Bumçi

Gjyqi për Fatmir Mediu SPAK do të dëgjojë 71 dëshmitarë për tragjedia e Gërdecit! Mes tyre Shkëlzen Berisha dhe Aldo Bumçi