Zbardhet shuma  e eurove sekuestruar në kamion, rreth 500 mijë euro

Zbardhet shuma  e eurove sekuestruar në kamion, rreth 500 mijë euro

Eurot e sekuestruara

Në 5 qeset prej plastmasit me euro të gjetura në shasinë e Kamionit me targë TR 2046 U dhe me tragë trajleri TR 2048 U sipas burimeve për Report TV kanë qenë 498.850 euro, pra rreth 500 mijë euro. 


Lajmi kryesor:

VIDEO/Sekuestrohen rreth 500 mijë euro në Portin e Durrësit, të fshehura në shasi, vinin nga Bari! Kamioni transportonte lëndë për fasoneri, arrestohet shoferi!


/r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Vizita e Presidentit Begaj në Kosovë, si i vlerësoni mesazhet dhe takimet që zhvilloi?×

Lajmi i fundit

'Djali i ditëlindjes', Rita Ora dedikim të ëmbël për bashkëshortin e saj

'Djali i ditëlindjes', Rita Ora dedikim të ëmbël për bashkëshortin e saj