POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

‘Zbor kinez’, çfarë duhet të bëjnë policët e shëndoshë për të rrëzuar barkun (FOTO)

Tashmë gjen vend shprehja e përdorur gjerësisht ‘zbor kinez’. Policët mbipeshë në Kinë u duhet t’u nënshtrohen një stërvitje speciale për të hequr barkun.

‘Barkmëdhenjtë’ do të dërgohen në një qendër të trajnimit policor, ku do i nënshtrohen një diete të rreptë dhe stërvitje për të hequr kilet e tepërta. E gjithë kjo ndodh pasi policët nuk cilësohen efikasë në punë e tyre.

‘Nëse je i ngarkuar për kapjen e kriminelëve, është e patolerueshme të jesh i ngathë ‘  tha Sornpetch Chantarak, një zbatues dietik në programin e ri.

 

A.P.
Komento

Komente

 • shoku: 14/03/2019 14:56

  Vetem ham ham dine te bejne dhe tja fusin njeri tjetrit vlonjatet, te lajne e te lyejne sa mbarojne hallin e pastaj nuk te njohin.Ne kohen e xhaxhit ishin Servile te papare e i kendonin kenge, edhe ne 97 nuk ja mbajti ta kalonin uren e Nifolit , akoma mburren me Zani Karagjoz Caushin ha ha

  Përgjigju
 • Fredi: 14/03/2019 10:26

  Imagiinoni sa i kanë kënduar kinezët e vlonjatët bashkë, partisë, shokut Mao dhe Enverit

  Përgjigju
  • Fredi: 14/03/2019 20:24

   Pseudo USA , ik laj halet masanej komento!

  • Labi: 14/03/2019 13:05

   USA uorre lab me breçka se ta turra leprin te te bej copa.

  • USA: 14/03/2019 10:59

   ME VLONJATET MOS HA M... DHE ÇA KE NE SHTEPI DIL NJE HER NGA ORIKUMI SE TA TREGOJ UN KINEZRISHTEN