Zbulimi i 'shtëpisë së barit' në Shijak, Report Tv siguron foton e 43-vjeçarit që është në kërkim

Zbulimi i 'shtëpisë së barit' në Shijak, Report Tv siguron foton e 43-vjeçarit që është në kërkim

1674554666_SELMANKRASNIQI.jpg

Report Tv ka siguruar foton e Selman Krasniqit, 43-vjeçarit i cili është shpallur në kërkim pas zbulimit të një 'shtëpie bari' në një vilë në fshatin Sallmone në Shijak.

Policia ka arritur të arrestojë pronarin e banesës, Fredi Krasniqi, 46 vjeç, ndërsa vëllai i tij është shpallur në kërkim.


Lajmi kryesor:

VIDEO/ ‘Shtëpi bari’ e arsenal armësh në një vilë në Shijak! 444 rrënjë kanabis, 10 kallashnikovë dhe armë të tjera! Përdoreshin nga grupe kriminale


M.Q./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Beteja në PD për anëtarët e KZAZ, cilën listë duhet të regjistrojë KQZ?×

Lajmi i fundit

Zbardhen 14 vjedhje të kryera në banesa të ndryshme të Beratit, vihet në pranga bashkëpunëtori i autorit të arrestuar më herët

Zbardhen 14 vjedhje të kryera në banesa të ndryshme të Beratit, vihet në pranga bashkëpunëtori i autorit të arrestuar më herët