Zbulohet baza e prostitucionit 
vihet në pranga pronari i hotelit

Zbulohet baza e prostitucionit <br />vihet në pranga pronari i hotelit
TIRANE - Një bazë prostitucioni është zbuluar në kryeqytet nga efektivët e komisariatit numër tre.
 
Sipas policisë një hotel në rrugën “Jordan Misja” shfrytëzohej për të kryer aktivitetin e jashtëligjshëm.
 
Në pranga ka rënë pronari i hotelit Përparim Xhelili, ndërsa gjithashtu është shoqëruar në komisariat edhe  vajza që shfrytëzohej për prostitucion.
 
Nga hetimet e policisë  vajza kërcënohej që të punonte si prostitutë. Ndërkohë hetimet vazhdojnë për të zbuluar nëse ka persona të tjerë të përfshirë.  

Redaksia Online
(g.f/shqiptarja.com)

  • Sondazhi i ditës:

    Lidhjet ruse të Monika Kryemadhit, a duhet që drejtësia të nisë hetimet?×

Lajmi i fundit

'Poker' në transfertë, Barcelona shkëlqen dhe ruan distancën nga Real Madridi (GOLAT)

'Poker' në transfertë, Barcelona shkëlqen dhe ruan distancën nga Real Madridi (GOLAT)