Zbulohet emri i të plagosurit në gjoks nga të shtënat me armë në Lezhë

Pamje nga Lezha ku jane degjuar te shtenat me arme

1606841973_888888888.jpg

Aleksandër Deda është personi  që ka mbetur i plagosur me një plumb në gjoks nga të shtënat me armë zjarri të ndodhura pasditen e sotme në Lezhë.

 


Lajmi kryesor:

Atentat biznesmenit në Lezhë! Plagoset me plumb në gjoks, por shkon vetë në spital! Gjendet makina e shkrumbuar e autorëve pa targa dhe arma! Pistë hetimi e shkuara në Itali (VIDEO)


  • Sondazhi i ditës:

    A zgjidhet kriza në PD me një garë të re për kryetar?×

Lajmi i fundit

John

Berisha nga Tropoja: Kur mësova se u shpalla 'Non Grata' mendova që t'i kërkoja ndihmë miqve të mi që i kam në të gjitha nivelet dhe partitë që ta hiqja si vendim