Zbulohet finalistja e katërt e ‘Big Brother VIP’

Zbulohet finalistja e katërt e ‘Big Brother VIP’

Mbrëmjen e sotme është zgjedhur edhe emri i katërt i finalistes në Big Brother Albania VIP.

Sonte u vendos që personi që do të shkojë në finale që do të zhvillohet pas një jave është Einxhel. 

Në një televotim me Monikën, Einxhel, rezultoi me e votuara nga publiku.

Monika Lubonja lë shtëpinë e BBV vetëm 1 hap larg finales.

Si protagonistë të finales do të jenë edhe Iliri, Donaldi dhe Beniada. Cili do të jetë fituesi i çmimit të madh?

G.MO/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Përplasja për Ukrainën, e drejtoi si duhet Rama KS të OKB?×

Lajmi i fundit

Steinmeier: Zgjidhje evropiane për problemet e migracionit

Steinmeier: Zgjidhje evropiane për problemet e migracionit