Në shoqërinë e njëri-tjetrit, Report Tv siguron foton e autorit dhe viktimës! 27-vjeçari u qëllua vetëm me një plumb në gjoks

1620714023_qema.jpg

Report Tv ka siguruar foton e autorit dhe të viktimës që mbeti i vrarë mbrëmjen e kaluar në rrugën 5 Maj në Tiranë. Marjus Dema dyshohet se është autori i vrasjes dhe me 27-vjeçarin Mehmet Qema, mësohet se ishin shokë.

Qema është qëlluar vetëm me një plumb në gjoks dhe është dërguar në QSUT nga djemtë e tjerë, që ndodheshin aty, por nuk ka mundur t’iu mbijetojë plagëve të rënda.


Lajmi kryesor:

Tiranë, vret shokun me plumb në gjoks teksa pinin në lokalin që prodhonte Bitcoin! Vetëdorëzohet 28-vjeçari: E bëra pa dashje, armën e solli vetë (PAMJET para tragjedisë)


M.Q./b.ha./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Përplasja me Bashën, jeni pro apo kundër rikthimit të Sali Berishës në krye të PD-së?×

Lajmi i fundit

John

Puna e vetme që gratë mund të bëjnë për qeverinë e Kabulit është pastrimi i tualeteve