Zbulohet fotoja e çiftit të biznesmenëve që u plagosën me armë nga grabitësit

1579470777_WhatsAppImage20200119at22.52.04.jpg
Shqiptraja.com siguron fotot e çiftit të biznesmenëve me origjinë nga Skrapari që u plagosën mbrëmjen e sotme në zonën e Alliasit në vilën e tyre në Tiranë. Të plagosurit janë Petrit Laze dhe Aferdita Laze.


Lajmi kryesor:

Shkojnë t'i grabisin! Dy persona plagosin me armë çiftin e biznesmenëve në Tiranë, burri rëndë (FOTO+VIDEO)


d.ba./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A i ka përmbushur pritshmëritë tuaja SPAK?×

Lajmi i fundit

John

Dy fjalë për injorantët që e shohin Ramën si 'perandor'