Zbulohet fotoja, ky është personi që u ekzekutua sot në Elbasan

Zbulohet fotoja, ky është personi që u ekzekutua sot në Elbasan

1595258893_EmiljanoRamazani.jpg

Report Tv siguron foton e Emiljano Ramazanit. I arrestuar dhe dënuar disa herë për drogë, elbasanasi u ekzekutua pasditen e sotme. Ai kishte rënë disa herë në pranga për kokainë dhe heroinë.


Lajmi kryesor:

Larja e hesapeve trondit Elbasanin, ekzekutohet me 5 plumba i skeduari për kokainë, i përfshirë në disa atentate! 3 autorët djegin makinën, brenda gjenden dy kallashnikovë


  • Sondazhi i ditës:

    Arrestimi i mjekut, a po bëhet sa duhet për të luftuar korrupsionin në sistemin shëndetësor?×

Lajmi i fundit

‘Narcos-i’ i Greqisë, shkatërrohet karteli i drogës shqiptaro-grek! Autoritetet zbuluan plantacionin 40 hektarësh, 11 ton hashash të sekuestruar  

‘Narcos-i’ i Greqisë, shkatërrohet karteli i drogës shqiptaro-grek! Autoritetet zbuluan plantacionin 40 hektarësh, 11 ton hashash të sekuestruar