Dyshohet për laborator kokaine në Fier! SPAK lëshon disa urdhër arreste

Dyshohet për laborator kokaine në Fier! SPAK lëshon disa urdhër arreste

Foto ilustruese

Një laborator kokaine është zbuluar në Fratar të Fierit, e ndërsa janë arrestuar disa persona, ndonëse nuk ka një numër konkret. Operacioni është realizuar nga SPAK, i cili ka nisur prej disa muajsh dhe është në vijim e sipër.

Dhjetëra forca policore ndodhen në vendin e ngjarjet ku po kryen kontrolle, e ndërsa raportohet edhe që në këtë operacion është përfshirë edhe DEA Amerikane.


Lajmi kryesor:

Laborator kokaine në banesën e ish-kreut të komunës Frakull në Fier, në pranga 15 persona, mes tyre 4 të rinjtë që u kapën me armë në Tiranë


B.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Bandat survejojnë Policinë, a është ky triumf i krimit ndaj shtetit?×

Lajmi i fundit

Aksident në rrugën Lezhë-Shkodër, ‘Audi’ përplaset me kamionçinën! Plagosen dy persona, dërgohen në spital

Aksident në rrugën Lezhë-Shkodër, ‘Audi’ përplaset me kamionçinën! Plagosen dy persona, dërgohen në spital