Zbuloni dekorin e shtëpisë luksoze të Kylie Jenner (VIDEO)

Zbuloni dekorin e shtëpisë luksoze të Kylie Jenner (VIDEO)

Kylie Jenner

Kylie Jenner, 22-vjeçarja më e pasur dhe më e famshme në botë ka zbuluar për fansat dekorimin e shtëpisë së saj.

Përmes një videoje në Youtube ajo ka treguar çdo cep të shtëpisë për festa.

Kylie ka zgjedhur bredhë natyralë dhe në shtëpinë e saj nuk është vetëm një por janë disa të tillë të zbukuruar me drita dhe topa.

Ajo i ka besuar ngjyrës së bardhë dhe thuajse të gjitha detajet janë të tilla.

Duke nisur nga dëbora false, apo edhe arinjtë polarë që  presin në hyrje të shtëpisë.

Shtëpinë e dekoruar në mënyrë të përkryer ajo e ka prezantuar bashkë me vogëlushen.

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Shqipëria humb me Italinë, a ka shanse të kalojë grupin në Euro 2024?×

Lajmi i fundit

Sali Berisha mbetet “non grata” në Britani! Reagimi i ish kryeministrit pasi humbi gjyqin në Londër

Sali Berisha mbetet “non grata” në Britani! Reagimi i ish kryeministrit pasi humbi gjyqin në Londër