Zgjedhjet në PD/ Përfundon procesi i numërimit në qarkun e Beratit, fiton Basha ndërsa Shehaj i dyti

1623608947_Screenshot8.jpg

Ka përfunduar procesi i numërimit të votave në të gjithë qarkun e Beratit s ai përket zgjedhjeve për kreun e ri të Partisë Demokratike.

Kreu aktual i PD ka fituar bindshëm me 1281 vota, i ndjekur nga Agron Shehaj me 486 vota, Kadilli 39 vota dhe Harxhi 40 vota.


Lajmi kryesor:

Zgjedhjet në PD/ Del rezultati paraprak, me 81% të votave edhe Lulzim Basha fiton mandatin e tretë! Kundërshtarët: Maskaradë elektorale


K.T./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Frika nga varianti Delta, a është momenti i vaksinimit me detyrim për kategori të caktuara të popullatës ?×

Lajmi i fundit

John

VIP-at në fillim të karrierës dhe tani! Ja si kanë ndryshuar stilin gjatë viteve dhe si po lënë ‘gjurmët’ e tyre ne modë