Zhduket 14-vjeçarja në Durrës, babai i të miturës denoncon në polici! Gjendet tek shtëpia e shoqes së saj

Zhduket 14-vjeçarja në Durrës, babai i të miturës denoncon në polici! Gjendet tek shtëpia e shoqes së saj

Një 14-vjeçare u denoncua e zhdukur në Durrës, që prej 17 majit.

Ka qenë babai i të miturës, GJ.XH, 52-vjeç, i cili ka denoncuar se i është larguar nga banesa vajza. 

Burime për Report Tv bëjnë me dije se e mitura është gjetur nga policia dhe ndodhej tek shtëpia e një shoqes së saj, rreth 100 m larg banesës.

‘Më datë 18.05.2024, në Komisariatin e Policisë Durrës, ka kallëzuar shtetasi Gj. Xh., 52 vjeç, se më datë 17.05.2024, është larguar nga banesa, vajza e tij, shtetasja R. Gj., 14 vjeçe. Policia po punon për gjetjen e të dy shtetasve.’- njofton policia.

M.Q./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Gjykata e Apelit i jep vulën e PD-së Berishës, si e vlerësoni?×

Lajmi i fundit

Temperatura deri në 35 gradë celsius, parashikimi i motit për sot

Temperatura deri në 35 gradë celsius, parashikimi i motit për sot