Zhdukja e biznesmenit Hoxha, gjendet celulari pranë 'Shkollës së Bashkuar', në kërkim një mjet i dyshimtë

Foto ilustruese

1636131438_d393765a89204acef9be3ca5999ac1af.jpg

Detaje të reja zbulohen nga zhdukja e biznesmenit Ruzhdi Hoxha. Mësohet se është identifikuar një mjet i dyshimtë, që mendohet të jetë përdorur nga rrëmbyesit.

Gazetari i Report Tv, Sokol Dema, konfirmon se është gjendur pranë Shkollës së Bashkuar celulari i biznesmenit Hoxha.

Nuk dihet si ka përfunduar aty, por edhe në atë zonë janë marrë pamjet e kamerave të sigurisë për të verifikuar çdo lëvizje të dyshimtë.

Kjo nuk është hera e vetme që biznesmeni është "zhdukur". Familjarët kanë treguar se të paktën dhe dy herë të tjera ka ikur nga dy ditë pa treguar asgjë, por është rikthyer.


Lajmi kryesor:

I zhdukur prej 13 ditësh biznesmeni në Tiranë, pistat kryesore; Rrëmbimi ose largimi për shkak të borxheve! I gjendet celulari te 'Shkolla e Bashkuar'! Merret në polici miku i tij, i kërkuar për trafik droge!


M.Ç/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A duhet ta legalizojë Shqipëria kanabisin për qëllime mjekësore?×

Lajmi i fundit

John

Iliri rrëfen ëndrrën e pazakontë me bashkëshorten dhe dëshirën për t’u bërë baba