Zhvendoset protesta, banorët së ‘5 majit’, Laprakës, Paskuqanit dhe Kodrës së Priftit nisen drejt Ambasadës amerikane

Banorët së ‘5 majit’, Laprakës, Paskuqanit dhe Kodrës së Priftit po zhvendosin protestën e tyre në Ambasadën e SHBA.

 


Lajmi kryesor:

U shembën shtëpitë nga Unaza e Madhe e rikualifikimi urban, banorë të 4 lagjeve në Tiranë protestë: Na lanë në rrugë, ku të shkojmë ne?! Rama: Kanë marrë më shumë se u takon


J.GJ./r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A jeni dakord me nismën e PS për të zbuluar politikanët bashkëpunëtorë të ish-sigurimit?×

Lajmi i fundit

Ish bashkëshorti nxjerr videot kur Britney Spears i bërtet dy djemve: Nuk mund të rri duarkryq

Ish bashkëshorti nxjerr videot kur Britney Spears i bërtet dy djemve: Nuk mund të rri duarkryq