Zjarr në magazinë në Patos! Shpërthen 'Benz'-i nga flakët, digjen pulat (VIDEO)

Mëngjesin e sotëm rreth orës 03:30 në fshatin Kuqar të Patosit është përfshirë nga flakët duke u shkrumbuar një magazinë. Magazina e djegur ishte në pronësi të Irfan Rapajt.

Fatmirësisht ka vetëm dëme materiale. Nga zjarri janë shkrumbuar totalisht një makinë që ishte në magazinë, baza ushqimore, pajisje shtëpiake dhe pulat. 'Benz'- shpërtheu nga flakët.

Zjarri është shuar pas dy orësh të zjarrfikësve në luftë me flakët.

d.ba./b.ha./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A duhet të mbahen zgjedhjet parlamentare me lista të hapura?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

SHBA-ja dhe BE-ja dënojnë gjuhën e përdorur në parlamentin e Kosovës: Dhuna s’ka vend në shoqëritë demokratike, aq më pak ndaj një gruaje!