Zjarr në një banesë në Fier, shtëpia bëhet shkrumb! Digjet dhe një makinë e parkuar (VIDEO)

FIER- Një banesë është përfshirë nga flakët mesditën e kësaj të mërkure në Fier.

Pamjet e siguruara nga Report Tv tregojnë banesën e bërë shkrumb ndërsa nuk raportohet për të lënduar. Nga zjarri është djegur edhe një makinë e parkuar.

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 13:50 në lagjen '1 Maji' në Fier në banesën e një personi me iniciale V.N.,

Ende nuk dihet shkaku i përfshirjes së flakëve në banesë.

Zjarrfikësja dhe policia ndodhen në vendngjajre për të mësuar më tepër rreth ngjarjes.

G.MO/r.k./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Barazimi me Kroacinë, mendoni se Kombëtarja kalon grupet e Euro 2024×

Lajmi i fundit

Euro 2024/ Skoci-Zvicër 1-1, helvetët shohin përpara në fazën 1/16 me supergolin e Xherdan Shaqirit

Euro 2024/ Skoci-Zvicër 1-1, helvetët shohin përpara në fazën 1/16 me supergolin e Xherdan Shaqirit