Zjarr në një biznesi në ish-Bllok, nuk dihet shkaqet

Zjarr në një biznesi në ish-Bllok, nuk dihet shkaqet

Foto ilustruese

TIRANË- Një zjarr ka rënë në katin e dytë të një biznesi orët e para të mëngjesit të sotëm në rrugën “Pjetër Bogdani”, në Tiranë.  Si pasojë e flakëve ka pasur vetëm dëme materiale.

Shkaqet e zjarrit deri në këto momente janë një mister, nuk dihet nëse ka qenë i qëllimshëm apo shpërtheu aksidentalisht.

Grupi hetimor po punon për përcaktimin e shkaqeve të rënies së zjarrit.

J.GJ./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Përplasja për Ukrainën, e drejtoi si duhet Rama KS të OKB?×

Lajmi i fundit

Dezinformimi dhe edukimi mediatik, AMA drejton panelin në forumin vjetor të enteve rregullatore të vendeve të Detit të Zi

Dezinformimi dhe edukimi mediatik, AMA drejton panelin në forumin vjetor të enteve rregullatore të vendeve të Detit të Zi