POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

Zjarr në një burg në Filipine, plagosen 13 të burgosur

Foto ilustruese

13 të burgosur kanë mbetur të plagosur, dhe janë dërguar menjëherë në spital ku kanë marrë ndihmën e parë.

Shkak për zjarrin dyshohet se është një shkëndijë elektrike.

Nga zjarri nuk ka viktima, ndërsa mediat raportojnë se një i burgosur është arratisur gjatë rrëmujës së krijuar.

Komento