Zjarr në Tragjas të Vlorës, zjarrfikësit dhe pyjorja po punojnë për shuarjen e flakëve

Zjarr në Tragjas të Vlorës, zjarrfikësit dhe pyjorja po punojnë për shuarjen e flakëve

Raportohet për një situatë zjarri në fshatin Tragjas. 2 mjete zjarrfikëse dhe 8 efektive zjarrfikës dhe forcat e policisë së Orikumit ndodhen në zonë sëbashku me pyjoren.  


Lajmi kryesor:

Zjarret në vend/ 3 vatra në Berat, dyshohen të qëllimshme! Përkeqësohet situata në Tragjas të Vlorës, era favorizon flakët


Ora 14:58
Zjarr në Tragjas të Vlorës, zjarrfikësit dhe pyjorja po punojnë për shuarjen e flakëve
 • G.MO/KT/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

   Gjykata e Apelit i jep vulën e PD-së Berishës, si e vlerësoni?  ×

  Lajmi i fundit

  'Shitën Shqipërinë dhe u pasuruan', Romeo Kara: Morali është të përballesh me Berishën, pavarësisht turmave

  'Shitën Shqipërinë dhe u pasuruan', Romeo Kara: Morali është të përballesh me Berishën, pavarësisht turmave