Zjarr në Vlorë, i vënë qëllimisht në një tokë djerrë por po i afrohet ullishtes së fshatit Kërkovë

Foto arkiv

Foto arkiv

Një zjarr i qëllimshëm i vënë në një tokë djerrë ka dalë jashtë kontrollit dhe po i afrohet ullishtes së fshatit Kërkovë.

Sipas informacioneve të para zjarrfikësja është drejt fshatit.

Lajm në përditësim...

 

K.T./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A po dështon zgjedhja e Presidentit me konsensus?×

Lajmi i fundit

John

Anthony Albanese Kryeministri i ri i Australisë! Dyshimet për origjinën e tij arbëreshe