Zjarr në zonën e Freskut në Tiranë, merr flakë rrobaqepësia! Vetëm dëme materiale (VIDEO)

TIRANË- Një fasoneri është përfshirë nga flakët mbrëmjen e sotme në zonën e Freskut.

Sipas burimeve ishin 10 zjarrfikëse dhe punonjës të cilët ndërhynë shpejt dhe mundësuan shuarjen  e flakëve.

Siç duket edhe nga pamjet, brenda rrobaqepësisë ka vetëm dëme materiale ndërsa nuk raportohet për të lënduar.

G.MO/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Mendoni se Berisha do të pyetet për çështjen Gërdeci?×

Lajmi i fundit

Alketa Vejsiu në një linjë me 'trendet': Tani po jetojmë në kohën e suksesit të Luiz Ejllit!

Alketa Vejsiu në një linjë me 'trendet': Tani po jetojmë në kohën e suksesit të Luiz Ejllit!