Zjarr tek ambientet e Piramidës në Tiranë

Foto ilustruese

TIRANË- Një zjarr është raportuar të ketë ndodhur në ambientet e Piramidës në Tiranë.

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 18:15, ku mësohet se ka pasur vetëm dëme materiale. Nuk dihen ende shkaqet e zjarrit.

"Më datë 21.11.2020, rreth orës 18:15, në bulevardin "Dëshmorët e Kombit", ka rënë zjarr në ambientet e Piramidës, ku ka vetëm dëme materiale. Shërbimet e zjarrfikëseve ndodhen në vendngjarje dhe bënë të mundur fikjen e zjarrit. Grupi hetimor dhe shërbimet e Policisë vijojnë për sqarimin e rrethanave të ngjarjes dhe përcaktimin e shkakut të rënies së zjarrit", njofton policia.

B.K./b.ha./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Zgjaten pa afat masat anti-COVID dhe kufizimi i lëvizjes nga ora 22:00 deri ne 06:00, a jeni dakord?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Basha kërkon votat e shqiptarëve për t’u bërë 'qytetar nderi' në Kosovë