Zjarret në Panaja dhe Bestrovë të Vlorës, shoqërohen 2 persona në polici

1631008741_municin.jpg

Policia e Vlorës ka shoqëruar dy persona për zjarret e rëna ditën e sotme në  Panaja dhe në Bestrovë. Nga zjarri janë djegur dhjetëra rrënjë ullinj dhe sipërfaqe të mëdha me shkurre, ndërsa në zonën e Bestrovës ka pasur edhe shpërthime të municioneve që kanë mbetur në zonë nga trazirat e ’97.


Lajmi kryesor:

Vlorë/ Flakët jashtë kontrollit në fshatrat Panaja dhe Bestrovë, 2 të shoqëruar! Bllokohet rruga e vjetër nacionale Vlorë-Fier! Banorë të frikësuar: Do digjemi! Shpërthejnë municione të vjetra luftarake


I.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Beteja për FSHF-në, a duhet të vijojë Armand Duka të drejtojë futbollin në vend?×

Lajmi i fundit

John

I pyetur për rritjen e inflacionit në SHBA, Joe Biden ofendon rëndë live gazetarin!(VIDEO)