Zjarri dëmton disa kabllo, energjia rikthehet vetëm në Çorovodë, fshatrat e tjerë ngelin pa drita

Zjarri dëmton disa kabllo, energjia rikthehet vetëm në Çorovodë, fshatrat e tjerë ngelin pa drita

Zjarri në fasonerinë e Skraparit

Zjarri ka dëmtuar disa kabllo të fiderave në dalje të nënstacionit duke lënë pa energji fshatrat Çerenisht, Nishice, Veleshnje, Potom, Çepan, Backe, Kreshove, Lepan, Leshnje dhe Gjorgove. Kurse në qytetin e Çorovodës dhe ujësjellësin është rikthyer energjia elektrike.


Lajmi kryesor:

Digjet fasoneria e Skraparit, drejtuesit dalin të tmerruar, pamjet kur tymi i zi mbulon qytetin, rrezikohet nënstacioni elektrik


  • Sondazhi i ditës:

    A po menaxhohet si duhet situata me zjarret në vend?×

Lajmi i fundit

Pas konfliktit me gruan, qëlloi me armë zjarri në ajër! Shpallet në kërkim 50-vjeçari në Vlorë

Pas konfliktit me gruan, qëlloi me armë zjarri në ajër! Shpallet në kërkim 50-vjeçari në Vlorë