Zjarri në fshatin Bestrovë në Vlorë, shpërthen një municion i vjetër luftarak

 

Flakët që kanë pushtuar fshatin Bestrovë në Vlorë kanë 'zbuluar' edhe në municion të vjetër luftarak, që si pasojë e zjarrit ka shpërthyer. Gazetari i Report Tv, Armand Xhelili raporton se shpërthim ka qenë mjaft i fuqishëm.


Lajmi kryesor:

Vlorë/ Flakët jashtë kontrollit në fshatrat Panaja dhe Bestrovë, 2 të shoqëruar! Bllokohet rruga e vjetër nacionale Vlorë-Fier! Banorë të frikësuar: Do digjemi! Shpërthejnë municione të vjetra luftarake


J.SH./r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Beteja për FSHF-në, a duhet të vijojë Armand Duka të drejtojë futbollin në vend?×

Lajmi i fundit

John

Temperatura nga -15°C deri në 8°C, parashikimi i motit sot, ja çfarë pritet të ndodhë pasdite