Zjarr në malin Partizan në Berat, dyshohet i qëllimshëm, po punohet për kapjen e autorit

Zjarr në malin Partizan në Berat, dyshohet i qëllimshëm, po punohet për kapjen e autorit

Një vatër zjarri është konstatuar mbi kurorën me pisha në malin Partizan, menjëherë kanë mbërritur zjarrfikësit e Beratit ku kanë bërë të mundur vënien nën kontroll të vatrës së zjarrit. Kjo është zjarrvënia e qëllimshme e dytë për ditën e sotme. Nga ana e policisë po punohet për kapjen e autorit të zjarrvenies në kurorën me pisha në malin Partizan ku është dhe frymëmarrja e qytetit të Beratit.


Lajmi kryesor:

2 barinj shkaktojnë zjarr në Gjirokastër, nga flakët shpërthejnë disa predha të Luftës së Dytë Botërore në Dropull e Memaliaj! Vatër masive në Lezhë dhe Lakun e Mollave, ndërhyhet nga ajri


  • Sondazhi i ditës:

    Mendoni se arrihet objektivi i qeverisë për pagë mesatare 900 euro?×

Lajmi i fundit

E djathta në Shqipëri, si parti leniniste

E djathta në Shqipëri, si parti leniniste