1 qershori ‘i munguar’ i Deborës, 12-vjeçarja shet bizhu të bëra vetë në Instagram e në terren: E siguroj vetë jetesën dhe jam nxënëse ekselente

1 Qershor, 15:47 | Përditesimi i fundit: 2023-06-01 15:49:38

Për festën e fëmijëve, Report Tv sjell historinë e një vajze 12 vjeçare që krahas rezultateve të shkëlyqera në mësime, edhe jetesën e siguron vetë. Ajo bën me dorë bizhuteri, të cilat i shet më pas në rrjete sociale dhe në zona të ndryshme të kryeqytetit

Kategori të tjera

Shiko të gjitha