10 raste me koronavirus

11 Mars 2020, 15:20

Në emisionin 'Repolitix' mbrëmjen e sotme u diskutua situata e koronavirusit në vendin tonë pas 10 personave të prekur, ndërsa të ftuar ishin zëvendësministrja e Shëndetësisë Mira Rakacolli, shefja e Epidimiologjisë në ISHP Eugena Tomini, kryetari i Komisionit të Shëndetësisë Enver Roshi dhe sociologu Gezim Tushi.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha