10-vjeçari u përplas për vdekje në një lokal në Bërxullë, fqinji: Edhe gjyshi i tij me të njëjtin emër vdiq po nga një aksident

5 Qershor, 13:21

Fqinjët e 10-vjeçarit që humbi jetën nga aksidenti tragjik thonë se shpejtësia me të cilën ka ardhur makina dhe është përplasur në lokal ka qenë shumë e lartë. Për gazetaren e Report Tv, Ledina Jakimi një fqinj tha se edhe gjyshi i 10-vjeçarit, me të njëjtin emër Sherif, ka ndërruar jetë nga një aksident 10 vite më parë.

 

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha