110- vjetori i Pavarësisë/ Gazetari nga Kosova për Report Tv: Ka vend për reflektim, në Preshevë merret gjobë kur valëvitet flamuri komb

28 Nëntor 2022, 15:41

Dita e Flamurit, festa në dy anët e kufirit, problemet e shqiptarëve në Ballkan por edhe mbledhja e përbashkët e dy kuvendeve në Tiranë ishin në qendër të intervistës që dha për Report Tv analisti dhe gazetari nga Kosova, Gazmir Raci.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha