'12+35=37'/ Spiropali tallet me Bardhin dhe Kryemadhin: Aleanca Aritmetike

20 Tetor, 15:56 | Përditesimi i fundit: 2020-10-20 16:00:47

TIRANË- Ministrja e Shtetit, Elisa Spiropali është tallur për përfaqësuesit e opozitës, më konkretisht me Monika Kryemadhin dhe sekretarin e Përgjithshëm të PD-së. Gazment Bardhi për gabimet e bëra në matematikë.

"Aleanca Aritmetike" i quan ajo. 

b.ha./Shqiptarja.com

Kategori të tjera