1.3 ton kokainë e kapur në portin e Savonës Itali, dyshohet se organizator ishin shqiptarë! Dy agjentë të DEA-s amerikane mbërrijnë në Tiranë

24 Janar, 13:44

Burime nga Policia e Shtetit bëjnë me dije se 2 agjentë të DEA-s amerikane kanë mbërritur në Shqipëri për të ndërmarë një megaoperacion pas sasisë prej 1.3 ton kokainë të kapur në portin e Savonës, në Itali, si dhe arrestimit të 4 shqiptarëve

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha