160 të huaj shëtisin Shqipërinë me Vespa, turist nga Gjermania: E kisha parë këtë vend vetëm në rrjete sociale, i lumtur që jam këtu

31 Maj, 20:13

160 të apasionuar pas motorëve Vespa dhe Lambretta janë bërë pjesë e edicionit të 17 të eventit “Giro di tre mari” një tur turistik që organizohet nga klubi i vespave në Bari të Italisë.

Kategori të tjera

Shiko të gjitha