200 mijë lekë për një varr të parablerë, 8 të arrestuar, 4 në kërkim! Në pranga edhe përgjegjësi i sektorit të varrezave publike në Bashkinë e Tiranës

6 Korrik, 12:10 | Përditesimi i fundit: 2022-07-06 15:23:25

Abuzimi me tokën publike për varre në Tiranë ka çuar në pranga 8 persona, ndërsa 4 prej tyre janë ende të shpallur në kërkim. Ndër të arrestuarit është edhe përgjegjësi i sektorit të varrezave publike në bashkinë e Tiranës, si dhe një pjesë e stafit ndihmës të kësaj drejtorie. Po ashtu në pranga kanë rënë edhe disa sekserë

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha