25 prilli me gjuhën e futbollit: PS e PD luftojnë për titullin, LSI fiton nëse i jep lekë arbitrit

1 Prill, 13:16

Një zotëri foli për 25 prillin me gjuhën e futbollit. Ai u bë pjesë e programit “Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv dhe tha se për titullin kampion luftojnë PS e PD si partitë kryesore ndërsa sipas tij LSI mund të marri diçka nëse i jep lekë nën dorë arbitrit. Ndiqeni mendimin e tij.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha