26 plumba janë derdhur mbi selinë qendrore të Top Channel! U përdorën të dy kallashnikovët, 20 nga njëra dhe 6 nga tjetra

28 Mars, 11:56

 Në vendin e djegies së automjetit është këqyrur dhe sekuestruar automjetit i djegur dhe një gëzhojë model 56, e cila u gjet jashtë automjetit.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha