3 pyetje për qytetarin Gani Hyka

24 Shkurt, 09:23

#verijug #reportTV Usta Gani Hyka, këpucari I palodhur, jep opinionin e tij si qytetar mbi jetesën në qytezën e Vorës, qëndrimin e tij mbi klasën politike shqiptare dhe ao do të vaksinohet ai me vaksinën kundër coronavirusit covid 19.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha