VIDEO/ Pamje nga operacioni i SPAK me 43 urdhër arreste, RENEA zbarkon në vilat e bosëve të krimit, ngjiten me shkallë

17 Maj, 17:54 | Përditesimi i fundit: 2024-05-18 11:37:14

Ministri i Brendshëm Taulan Balla ka publikuar pamje nga operacioni i sotëm me 43 urdhër arreste pas zbardhjes së disa ngjarjeve kriminale nga SPAK.

Operacioni u ndërmor në disa qytete dhe vijoi prej orëve të para të mëngjesit të sotëm