6 gola asnjë fitues, barazim i ‘çmendur’ në Angli-Gjermani

27 Shtator, 10:43 | Përditesimi i fundit: 2022-09-27 10:45:38

Ashtu siç edhe gjithkush do të priste Gjermania dhe Anglia kanë dhënë spektakël mbrëmë në  Barazim i çmendur e spektakolar në “Wembley”. Sfida përfundoi 3-3 dhe  anglezët e mbyllin në vend të fundit grupin dukë rënë në Ligën B.

Kategori të tjera