60 mln euro hua nga banka e KiE për pandeminë, zv. ministrja Tomini: Blejmë vaksina dhe mjete të tjera për të luftuar COVID

6 Dhjetor 2021, 13:05 | Përditesimi i fundit: 2021-12-06 14:42:46

Në Komisionin e Ekonomisë është shqyrtuar sot në ambientet e Kryesisë së Kuvendit projektligji për marrjen e një huaje në vlerën e 60 milionë eurove nga Banka e Zhvillimit të Këshillit të Evropës për pandeminë. 

Kategori të tjera

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha