'A do e bëje një fëmijë me mua? Dj Dagz dhe Einxhel habisin me deklaratat e tyre

10 Janar, 18:16

DJ Dagz dhe Einxhel Shkira kanë vetëm pak ditë që kanë shprehur pëlqimin me njëri tjetrin brenda shtëpisë së "Big Brother". Në një bisedë të radhës Dagz ka pyetur Einxhel nëse do dëshironte të kishte një fëmijë me të.

Kategori të tjera

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha