A do të shkarkohet Ilir Meta? Cili do të jetë fati i Bashës në PD dhe ftesa e Ramës?

6 Maj, 06:58

Emisioni Repolitix trajtoi aktualitetin politik pas zyrtarizimit në Kuvend të kërkesës së PS për shkarkimin e presidentit Ilir Meta. Zhvillimet në PD dhe pse Rama vazhdon të ftojë sërish PD për bashkëpunim ? Të ftuar në studio Plarent Ndreca, Arben Ristani, Ilir Yzeiri dhe Klevis Balliu.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha