A ka dhënë efekt maska me detyrim? Brataj: Duhet më shumë kohë! Spërklat të rrezikshme, kanë 70-100 viruse

28 Tetor, 22:12

Kreu i Urgjencës Kombëtare skënder Brataj i ftuar në emisionin Repolitix në Report Tv ka folur mbi situatën aktiale në të cilën ndodhet vendi prej pandemisë, konkretisht për rritjen e rasteve dhe rregullin e ri për mbajtjen e maskës në çdo ambient përveç shtëpisë.

r.k./Shqiptarja.com

Programe të tjera

Shiko të gjitha