Adoleshentja sajoi akuzë për babanë, Gjykata lë në burg 48-vjeçarin! Avokati: Është i pafajshëm, vajza e denoncoi për hakmarrje

24 Maj, 17:11 | Përditesimi i fundit: 2024-05-24 18:29:52

Gjyqtarja e Durrësit, Shpëtime Pitaku, la në burg 48-vjeçarin e akuzuar nga e bija për incest. Avokati deklaroi se akuza është e sajuar dhe vete 15 vjeçarja, pranoi se është hakmarrje ndaj të atit se i hoqi celularin. Dëshmia e saj nuk u administrua në seancë ndaj masa e sigurisë do të ankimohet.